Nejnovejsi fotky z tabora
logo tabora
         Jsme i na Facebooku  www.labeta.cz
Den šestý roku 2019
Dnešní dopoledne jsme fotili oddíly, fotky právě nahráváme, odpoledne jsme prošli další etapou celotáborové hry :-) Nebelvír dotáhnul Zmijozel a teď nás čeká táborák s písničkou a opékání párků ve velkém :-) :-)
LS dne 23.08.2019 23:11:32


Den pátý roku 2019
Na Rajče doplňujeme fotky ze včerejší diskotéky. Dnes bylo opět krásně, ještě malinko musíme zvýšit teplotu, ale na odpolední výšlap na zříceninu Kumburk bylo počasí ideální. Děti dopoledne a večer hrály hry v oddílech a zítra nás čeká focení a pokračování celotáborovky.
LS dne 22.08.2019 20:47:22


Den čtvrtý 2019
Vypnuli vodu !!! Konečně :) Ráno přestalo pršet a od té doby je to lepší a lepší. Dokonce i sluníčko svítilo a už bude líp. Jen musí všechno uschnout. Ráno jsme dotáhli resty ze včerejška, udělali jsme včera vynechaný nástup, rozdali poštu a rozdali body do celotáborovky. Po poledním klidu jsme postoupili dalšími souboji mezi kolejemi a odehráli jsme další hru. Zatím vede Zmijozel, ale Nebelvír a Havraspár jsou v těsném závěsu. Mrzimor se určitě zlepší :)
LS dne 21.08.2019 19:43:56


Den třetí roku 2019
Úterní dopoledne hrály děti hry v oddílech, jelikož nás po poledním klidu čekalo zahájení celotáborové hry. Děti začaly sbírat body a úspěšně splnily několik úkolů. Fotky jsme již nahráli. Když jsme dohráli, začalo pršet a prší a prší. Bohužel čím dál víc. Ale to se nedá nic dělat, večer uděláme společný program v budově a snad zítra bude líp, ať můžeme pokračovat v celotáborové hře :)
LS dne 20.08.2019 18:47:10


Den druhý roku 2019
Dnešek nám začal pořádným deštíkem, tábor umyl dokonale, tak jsme s dětmi hráli hry v oddílech. Ale odpoledne se počasí trochu umoudřilo a mohli jsme začít celotáborovou hru a rozdělili jsme děti do kolejí a do skupin, ve kterých zítra začnou bojovat o body do celátoborové hry. Snad bude zítra a po zbytek tábora lepší počasí :)
LS dne 19.08.2019 20:55:06


Den první roku 2019
Tak nám tábor na novém místě začal, děti jsou rozdělené v oddílech, ubytované a právě se připravují na první večerku. Odpoledne jsme je seznámili s pravidly tábora a děti se seznamovaly v oddílech. Na Rajče jsme dali prvních pár fotek a zítra začneme celotáborovou hru, snad bude počasí přát.
LS dne 18.08.2019 21:00:48


Informace k letošnímu táboru
Omlouváme se, že na stránky nedáváme tolik informací, jako dříve, ale většinu zpráv dáváme na náš facebook. Pokud chcete mít průběžné zprávy, sledujte náš Facebook Facebook Tábor dětem.

Každopádně podrobné informace, respektive rekapitulaci informací k letošnímu táboru pošleme spolu s rozdělením do oddílů, nicméně pár informací řekneme hned. Dětem nedávejte s sebou košťata, Famfrpál budeme hrát určitě a máme s výrobou košťat své plány :) Hůlky samozřejmě přibalit můžete, ale kdo mít nebude, něco se vymyslí :) A co se týče kostýmů, letos je to jednoduché, budeme kouzlit, čarovat, tvořit, takže jakýkoliv kouzelnický kostým, plášť ... bude postačovat, jen abychom neměli 50 Hermion a 40 x Harryho :)

A připomínáme změnu odjezdu autobusu z Pardubic, pojede se od parníku Arnošt a tam se budeme i vracet, ještě ne všichni rodiče tuto informaci potvrdili, ale určitě budeme volat. Ještě máme pár opozdilců s platbou, ty obvoláme příští týden.

A poslední věc, letos prosíme všechny, dejte i těm nejmenším spacák, byť budou spát na budově pod peřinou, ale na ven se bude určitě hodit (např. na letní kino).
LS dne 02.06.2019 21:44:27


Naplněnost tábora
Na táboře máme přihlášených již téměř 100 dětí. Děkujeme, budeme dále informovat :-)
LS dne 29.01.2019 08:12:19


Tábor 2019
Otevíráme přihlašování na letošní tábor :)

Celotáborovou hru máme vymyšlenou a pracujeme na detailech, letos bude její téma „Harry Potter a sopečný pohár“. Podrobné informace budeme posílat průběžně jako v minulých letech.

V sekci ke Stažení najdete přihlášku pro letošní rok, tentokráte jako samostatný, vyplnitelný dokumenty a všechny ostatní dokumenty k táboru, táborový řád a další potřebné informace v druhém souboru (i nástupní list lze vyplnit přímo v pdf). Přihlášku můžete vyplnit a poslat e-mailem dle instrukcí a vytištěnou s vlastnoručním podpisem předat s ostatními dokumenty až při odjezdu na tábor. Důležité je vyplnit e-mailové spojení, kam budeme posílat veškeré informace o táboře před jeho zahájením, informace k celotáborové hře atd. S odesláním přihlášky kvůli omezené kapacitě neváhejte! O naplněnosti tábora budeme informovat na našich stránkách www.tabor-detem.cz a na našem Facebooku. Do poznámky k přihlášce můžete napsat s kým by Vaše dítě chtělo být v oddíle a pokud budete chtít vystavit fakturu pro zaměstnavatele, pro benefitní program atd., napište nám co nejpodrobnější do připraveného pole.

Letos musíme uhradit celý tábor již před prázdninami, proto jsme se rozhodli, že již nebudeme vybírat zálohu a tábor bude splatný do 30.4.2019. Pokud by s tím byl problém, můžeme se domluvit individuálně. Cena tábora je pro letošní rok zkalkulována na Kč 4 500,-- .

A jak již bylo zmíněno, dokument s informacemi obsahuje i další formuláře, především posudek lékaře o zdravotní způsobilosti. Platnost posudku je od loňského roku 24 měsíců, proto se podívejte, zdali nemáte loňský potvrzený formulář. Platnost posudku nesmí skončit v průběhu tábora. Můžete také použít formulář vyplněný např. pro školu v přírodě, nemusí vypadat úplně stejně, jen opět pozor na jeho platnost. Stejně tak pro příští dva roky můžete použít náš formulář ve škole a příští tábor :) Formuláře dětem po táboře vracíme.

Důležité pro rok 2019: Na letošní tábor dejte všem dětem s sebou spacák!


V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na našich e-mailech. Na telefonech nemusíme vzhledem k našemu pracovnímu vytížení reagovat hned. Na e-maily budeme odpovídat vždy večer.

LS dne 22.01.2019 20:33:09


Zavíráme vzkazník :)
Tak a je to všechno za námi, pro letošní rok zavíráme na stránkách Vzkazník. Příští rok přichystáme nějaké drobné změny, vzkazů jsme vytiskli 1403, pokud dobře počítáme. Je toho dost na rozdávání :) Pokud byste měli jakékoliv náměty na změny, vylepšení, pište :) Sledujte nás i na facebooku (i když aktivita tam nebude do dalšího tábora nikterak valná :)).
LS dne 28.08.2018 19:48:40


Den třináctý roku 2018
Dnes se trochu ochladilo a dokonce nám k večeru spadlo pár kapek. Páteční dopoledne jsme vyhlásili vítěze celotáborové hry, rozdali jsme spoustu odměn. Děti si je rozebraly a pak šly ještě hrát hry v oddílech. Po obědě se uklízelo, balilo, ještě se také střílelo ze vzduchovek, ale uzavření tábora bylo jasnou prioritou. Nyní máme vše téměř sbaleno a hoří poslední táborový oheň. Děkujeme dětem za jejich skvělou účast na letošním ročníku :)
LS dne 24.08.2018 20:06:46