Nejnovejsi fotky z tabora
logo tabora
         Jsme i na Facebooku  www.labeta.cz
O táboře
Od roku 2019 Tábor Sopka ve Zlámaninách u Nové Paky

Tábor je obklopený lesy v krásné krajině nedaleko Českého ráje a Podkrkonoší se nachází v blízkosti města Nová Paka u obce Zlámaniny. V areálu dětského tábora je k dispozici sportovní vybavení - stolní tenis, hřiště na fotbal, volejbal, trampolína a menší bazén. K vybavení tábora nám již několik let slouží i vlastní airsoftová výbava. Nejbližší rybník je ve vzdálenosti 15 minut pěší chůze.

Základna splňuje podmínky dle Vyhlášky Ministerstva zdravotnictví o hygienických požadavcích na zotavovací akce pro děti č. 106/2001 Sb. novelizována vyhláškou č. 148/2004 Sb.

Program tábora

Program připravuje tým zkušených vedoucích. Tradicí je celotáborová hra. Soutěže jsou připravovány tak, aby se mohly uplatnit všechny věkové kategorie dětí. Podnikáme výlety, poznáváme přírodu, pořádáme různé soutěže, diskotéky, táboráky a spoustu dalších akcí. Nechybí i noční hry, které jsou u dětí velmi oblíbené. Vedení tábora samozřejmě nezapomíná na děti, které slaví v průběhu tábora narozeniny nebo svátek.

Ubytování
Ubytování - převážně ve 4-6 lůžkových nově zrekonstruovaných chatkách se zavedenou elektřinou; pro menší děti - čtyřicet míst v pokojích ve zděné budově. V areálu jsou zrekonstruovány umývárny se sprchami, s teplou vodou a WC.