PF 2012
Milé děti, vážení rodiče a přátelé našeho tábora, přejeme Vám krásné Vánoční svátky a bezproblémový rok 2012.
LS dne 13.12.2011 22:19:19


Tábor 2012
Ještě je sice dostatek času na příští ročník, ale už víme termín pro rok 2012. Tábor bude od 12.-25.8.2012. Známe již i téma celotáborové hry, ale to prozradíme až v lednu společně se zveřejněním přihlášky :-)))) Mějte se krásně!
LS dne 14.11.2011 21:47:52


Poděkování
Do sekce Sponzoři byla umístěna fotografie s poděkováním sponzorům letošního tábora. Díky za vše !!! Dále jsme dočasně (do příštího tábora) uzavřeli sekci Vzkazy rodičů dětem. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na našich emailových adresách.
LS dne 06.10.2011 23:03:36


Info
Na našem webu jsme zaktualizovali galerii fotek o letošní rok. Kompletní galerii fotek najdete však na Rajčeti ZDE. Toto je pro nějaký čas poslední zpráva, na konci září uzavřeme sekci Vzkazy rodičů dětem a otevřena bude opět před příštím táborem. Na konci listopadu stáhneme z odkazů kompletní fotky a na konci roku nebo v průběhu ledna již vyvěsíme přihlášky pro další ročník. Mějte se krásně a v případě jakýchkoliv dotazů nám napište na email: info@tabor-detem.cz.
LS dne 15.09.2011 19:16:07


Fotky z tábora
Letošní tábor již sice před časem skončil, ale jak jsme slíbili, tak Vám nyní předáváme odkazy pro stažení kompletní fotogalerie. Fotky jsou sice objemnější, ale je jich přes 3300, takže máte z čeho vybírat. Soubory jsou zaheslované, pro získání hesla nám napište email :-) Fotky budou přístupné cca do konce listopadu, pak můžete čerpat z fotogalerie na Rajčeti a z našich stránek.

Odkazy na soubory s fotkami:

Odkazy na fotky jsme již odstranili. Fotogalerii nyní najdete pouze na Rajčeti. Pokud byste chtěli kompletní, výše popsanou fotogalerii, napište nám mail a za drobný poplatek vám je zašleme vypálené na DVD.
LS dne 08.09.2011 11:00:44


Den třináctý a informace k odjezdu
Vážení rodiče a přátelé tábora, dnes umístíme na Rajče poslední fotky, vzkaz z 19.23 je poslední, který právě teď dáváme do pošty. Tábor se snad dětem líbil, snažili jsme se pro ně vymýšlet různorodý program a doufáme, že děti budou dlouho vzpomínat a přijedou příští rok znovu. Ráno jsme hledali poklady za záchranu života krále Artuše. Odpoledne již probíhalo tradiční klouzání na plachtě, balení a úklid tábora. Po večeři ještě proběhlo přátelské utkání mezi výběrem vedoucích a výběrem chlapců z nejstaršího oddílů, které bohužel nedopadlo dobře pro kluky (výsledek vám řeknou doma :-)). Letos jsme se rozhodli, že nebudeme vypalovat DVD s fotkami, ale až se nám podaří probrat všechny fotky, tak všechny bez cenzury umístíme na naše stránky v jednom souboru. S největší pravděpodobností vytvoříme i krátké video z táborových her. Děkujeme dětem za skvělých 14 dní, které jsme absolvovali bez větších problémů a velice oceníme i vaše názory ve vzkazech, případně na našem mailu info@tabor-detem.cz. Toto je na nějaký čas poslední zpráva, děkujeme za mnoho vzkazů, které jsme dětem předávali do táborové pošty. Autobusy zítra přijedou do Trutnova ve 13. hodin, do Jičína ve 14. hodin a do Turnova ve 14.30. Můžeme mít i krátké zpoždění nebo můžeme být i naopak v případě bezproblémové jízdy o malinko rychlejší. Ještě jednou díky a snad zase za rok.
LS dne 26.08.2011 21:56:58


Den dvanáctý
V noci se nám táborem opět přehnala bouřka, ale ráno již bylo pro nás normální letní počasí :-) Dopoledne se děti bavily v oddílech a odpoledne proběhlo zakončení celotáborové hry. Děti v družinách hledaly Jezerní paní, která jim předala grál pro uzdravení smrtelně zraněného krále Artuše. V současné chvíli probíhá poslední letní kino. Zítra nás čeká již pouze nalezení odměny pro jednotlivé družiny za uzdravení krále a odpoledne nás již čeká uklízení a balení. Určitě ještě budeme jezdit na plachtě :-)
LS dne 25.08.2011 21:34:10


Den jedenáctý
Dnešní dopoledne jsme zahájili na lanovém centru pro malé oddíly, ale celý program nám "konečně" narušil déšť, táborem prošla pěkná bouřka. Přes polední klid však veškerou vodu vysušilo sluníčko a my jsme mohli přivítat slavnou návštěvu. Na tábor se za námi přijel podívat zpěvák Jakub Smolík, který bavil děti během odpoledne. Večer jsme zakončili diskotékou a pro malé jsme dokončili zábavu na lanovém centru.
LS dne 25.08.2011 00:34:36


Den desátý
V dnešním parném dni jsme opět museli děti co nejvíce namočit pod vodou a tak jsme trochu změnili způsob klouzání :-) Dále jsme trávili den na lanovém centru s velkými oddíly a zítra se dostanou na řadu i malé oddíly v trochu zjednodušené verzi. Nyní probíhá noční kino se spoustou popcornu.
LS dne 23.08.2011 21:26:05


Den devátý
Opět krásný den :-) Dnes jsme s dětmi absolvovali výlet do Broumova a malé zpestření v podobě oběda (guláš s chlebem) v parku :-) Pak jsme je autobusem odvezli zpět do tábora, následovala další celotáborové klání, voda na plachtě a večer opékání párků a pár písniček u táboráku. Fotky jsou již ve fotogalerii na Rajčeti.
LS dne 22.08.2011 22:12:59


Den osmý
Dnes jsme opět měli krásný letní den, tak jsme děti během dopoledne namáčeli vodou a odpoledne jsme plnili další úkoly v rámci celotáborové hry a měli jsme pro děti i ochutnávku paintballu, večer proběhlo letní kino a další film pro děti.
LS dne 21.08.2011 22:56:11