Den pátý roku 2017
Dnes nám přijeli chlapci ze společnosti IGRA MODEL a uspořádali pro děti celodenní zábavu. Tu jsme po poledním klidu zpestřili oblíbenou plachtou. Děti stavěly diorama tábora MASH, helikoptéry a další stavebnice. Nakonec čtyři čety dostaly odměnu. Po večeři bylo pro starší oddíly letní kino a malé oddíly vařily polévku v kotlíku a po té šly malé děti na večerní hru. Nyní již všichni spí a za chvíli nahrajeme fotky.
LS dne 17.08.2017 22:53:33


Den čtvrtý 2017
Dnes nám trochu zapršelo, tak jsme s dětmi hráli různé hry a občas se utíkali schovat. Po obědě jsme odehráli další etapu celotáborové hry a povýšili jsme první četu do hodností praporčíků. I nástup jsme absolvovali za občasných mírných přeháněk a po večeři jsme spustili první táborovou diskotéku.
LS dne 16.08.2017 22:37:40


Den třetí roku 2017
Po včerejší noční celotáborové hře jsme zvolili volnější program, děti hrály hry v oddílech a jelikož nám počasí přálo, po poledním klidu jsme aktivovali naši klouzací plachtu. Děti jezdily, odpočívaly a slunily se. Po svačině si děti hrály různé hry a po výborné večeři máme letní kino. Snad bude počasí nadále přát :)
LS dne 15.08.2017 21:59:24


Den druhý roku 2017
Během dopoledne si děti hrály v oddílech různé hry a ještě se seznamovaly s okolím tábora. Po poledním klidu jsme zahájili celotáborovou hru, respektive jsme dětem vysvětlili její pravidla a rozdělili jsme je do čet, ve kterých budou plnit úkoly v průběhu tábora. Počasí máme střídavé, potřebovali bychom poslat trošičku tepla :) Ale jelikož víme jak na to, tak jsme zapálili oheň a děti se zahřívají zpěvem a teplem z ohníčku. Fotky právě nahráváme.

Upraveno_23:30 - Máme za sebou první celotáborovou hru, tentokráte jsme začali noční hrou, fotky jsou nahrány :)
LS dne 14.08.2017 21:02:06


Den první roku 2017
Tábor nám úspěšně začal :) Děti vybalily kufry a po seznamovacím nástupu se seznamovaly v oddílech, hrály různé hry. Po večeři si ještě hrají, ale za chvíli je čeká večerka. Zítra nás čeká seznámení s celotáborovou hrou a postupně začneme plnit její úkoly. Fotky za chvíli nahrajeme.
LS dne 13.08.2017 20:41:14


Za týden to začne
Už je to téměř tady :)

Za týden odjíždíme na tábor, tak posíláme ještě krátkou rekapitulaci. Nezapomeňte dát dětem do autobusu potvrzení o bezinfekčnosti a potvrzení od lékaře. S tím průkazku pojištěnce nebo její kopii. V každém autobuse budou vedoucí, kteří si doklady převezmou. Pokud vaše děti nerady cestu autobusem, dejte jim včas nějaký prášek.

Dětem z chatek nezapomeňte přibalit spacák a pokud to půjde, všem ešus.

Na stránkách již nyní vypínáme minichat, pro vzkazy dětem používejte náš Vzkazník. Letos tedy s implementovanou ochranou proti spamu, kde kromě samotného vzkazu, jménu a oddílu dítěte, musíte odpovědět na velmi jednoduchou otázkou a odpověď (číslo) do formuláře vložit. Následně teprve vzkaz odesílejte.

Těšíme se a pokud byste měli jakékoliv dotazy, pište :)
LS dne 06.08.2017 11:21:43


Doplatek tábora 2017
Vážení rodiče,

pomalu se nám blíží termín doplacení tábora. Následně budeme uzavírat pojištění pro děti, objednávat a hradit zálohy na potraviny, zálohu na ubytování jsme již před časem zaplatitli. Proto bychom Vás chtěli požádat o včasnou úhradu.

Jak jsme již avizovali, podrobnější informace pošleme na začátku července po úhradách, kdy budou kompletně rozdělené oddíly a to především kvůli spacákům. Dětem ale již teď shánějte ešus, jak jsme psali :) Strava v přírodě bude :) Děkujeme.
LS dne 26.06.2017 16:35:39


Tábor 2017 - co s sebou
Vážení rodiče,

jak již víte, letos bude tábor probíhat v duchu seriálu MASH, příprava pro Vás nebude tudíž tolik složitá, dětem s sebou dejte kostýmy vojáků, doktorů či zdravotních sester. Pro inspiraci hledejte na internetu články o tomto seriálu:) Pokud máte možnost, dejte dětem s sebou ešus, budeme se snažit udělat společné stolování v přírodě nebo alespoň na louce v táboře, ale ať mají děti z čeho jíst v duchu celotáborové hry.

Podrobné informace jako v minulých letech pošleme mailem až na začátku prázdnin, až budou kompletně rozdělené oddíly, ať víte komu přibalit spacák. Na závěr celotáborové hry chystáme opět pro děti překvapení, ale jen vítězná skupina bude mít extra odměnu :))

Pokud byste potřebovali cokoliv upřesnit, napište, ale organizace se prakticky nemění. Autobusy jsou zařízené, vzkazník otevřeme před táborem, v průběhu tábora budeme zveřejňovat fotky z tábora.

Jakékoliv nápady jsou vítány :)
LS dne 11.06.2017 21:14:01


Volné místo
Na táboře se nám uvolnilo místo pro 1 dívku, pokud máte někdo zájem, napište nám na mail prihlaska@tabor-detem.cz :)
LS dne 26.05.2017 10:03:14


Úhrada zálohy
Zdravíme všechny, blíží se konec března, proto bychom chtěli upozornit na blížící se termín úhrady zálohy za tábor. Ti, kteří dostali fakturu, nechť prosím prověří úhrady u svých zaměstnavatelů. Děkujeme :-)
LS dne 27.03.2017 12:42:38


Naplněnost tábora
Ke konci ledna se nám tábor téměř naplnil. Musíme začít trochu počítat, abychom byli schopni rozdělit děti rozumně do oddílů. Zbývá nám tedy pouze tento počet volných míst pro kluky a holky (budeme postupně aktualizovat):

pro holky 0 !!!!

pro kluky 0 !!!

TÁBOR JE PLNĚ OBSAZEN ! POKUD BUDETE CHTÍT PŘIHLÁSIT SVÉ DÍTĚ, PAK JIŽ JEN JAKO NÁHRADNÍKY ZA TY, KTEŘÍ SE ODHLÁSÍ, VŠEM NOVĚ PŘIHLÁŠENÝM BUDEME TUTO INFORMACI POSÍLAT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.Proto od této chvíle budeme všechny přihlášky potvrzovat a informovat odesílatele o přijetí či zařazení mezi náhradníky. O pořadí rozhoduje datum a čas přijetí, platí i pro přihlášky zaslané poštou. Děkujeme za pochopení.
LS dne 31.01.2017 21:35:41