Tábor 2019
Otevíráme přihlašování na letošní tábor :)

Celotáborovou hru máme vymyšlenou a pracujeme na detailech, letos bude její téma „Harry Potter a sopečný pohár“. Podrobné informace budeme posílat průběžně jako v minulých letech.

V sekci ke Stažení najdete přihlášku pro letošní rok, tentokráte jako samostatný, vyplnitelný dokumenty a všechny ostatní dokumenty k táboru, táborový řád a další potřebné informace v druhém souboru (i nástupní list lze vyplnit přímo v pdf). Přihlášku můžete vyplnit a poslat e-mailem dle instrukcí a vytištěnou s vlastnoručním podpisem předat s ostatními dokumenty až při odjezdu na tábor. Důležité je vyplnit e-mailové spojení, kam budeme posílat veškeré informace o táboře před jeho zahájením, informace k celotáborové hře atd. S odesláním přihlášky kvůli omezené kapacitě neváhejte! O naplněnosti tábora budeme informovat na našich stránkách www.tabor-detem.cz a na našem Facebooku. Do poznámky k přihlášce můžete napsat s kým by Vaše dítě chtělo být v oddíle a pokud budete chtít vystavit fakturu pro zaměstnavatele, pro benefitní program atd., napište nám co nejpodrobnější do připraveného pole.

Letos musíme uhradit celý tábor již před prázdninami, proto jsme se rozhodli, že již nebudeme vybírat zálohu a tábor bude splatný do 30.4.2019. Pokud by s tím byl problém, můžeme se domluvit individuálně. Cena tábora je pro letošní rok zkalkulována na Kč 4 500,-- .

A jak již bylo zmíněno, dokument s informacemi obsahuje i další formuláře, především posudek lékaře o zdravotní způsobilosti. Platnost posudku je od loňského roku 24 měsíců, proto se podívejte, zdali nemáte loňský potvrzený formulář. Platnost posudku nesmí skončit v průběhu tábora. Můžete také použít formulář vyplněný např. pro školu v přírodě, nemusí vypadat úplně stejně, jen opět pozor na jeho platnost. Stejně tak pro příští dva roky můžete použít náš formulář ve škole a příští tábor :) Formuláře dětem po táboře vracíme.

Důležité pro rok 2019: Na letošní tábor dejte všem dětem s sebou spacák!


V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na našich e-mailech. Na telefonech nemusíme vzhledem k našemu pracovnímu vytížení reagovat hned. Na e-maily budeme odpovídat vždy večer.

LS dne 22.01.2019 20:33:09


Zavíráme vzkazník :)
Tak a je to všechno za námi, pro letošní rok zavíráme na stránkách Vzkazník. Příští rok přichystáme nějaké drobné změny, vzkazů jsme vytiskli 1403, pokud dobře počítáme. Je toho dost na rozdávání :) Pokud byste měli jakékoliv náměty na změny, vylepšení, pište :) Sledujte nás i na facebooku (i když aktivita tam nebude do dalšího tábora nikterak valná :)).
LS dne 28.08.2018 19:48:40


Den třináctý roku 2018
Dnes se trochu ochladilo a dokonce nám k večeru spadlo pár kapek. Páteční dopoledne jsme vyhlásili vítěze celotáborové hry, rozdali jsme spoustu odměn. Děti si je rozebraly a pak šly ještě hrát hry v oddílech. Po obědě se uklízelo, balilo, ještě se také střílelo ze vzduchovek, ale uzavření tábora bylo jasnou prioritou. Nyní máme vše téměř sbaleno a hoří poslední táborový oheň. Děkujeme dětem za jejich skvělou účast na letošním ročníku :)
LS dne 24.08.2018 20:06:46


Den dvanáctý roku 2018
A dnes opět pořádné vedro, nicméně čtvrteční dopoledne vyzvaly nejstarší oddíly vedoucí k zápasu ve fotbalu a softballu. Výsledek je tajný, děti vám ho řeknou doma :) Po obědě přijela pouť, děti si mohly vyhrát spoustu sladkostí a pobavit se na skákacím hradu. A ještě před večeří jsme museli rozhodnout celotáborovou hru skupin. Celkově vyhrálo dobro !!! Ale v týmech vyhrálo tým Grootů, ale jen o malinký kousek. Děti jsou spokojené a zítra dostanou odměny za celotáborové snažení (samozřejmě všechny). Zítra nás čeká poslední, dá se říci úklidový den. Všechno sbalíme a v sobotu domů. Odpoledne budeme rušit i kancelář, cca v 16. hodin přestaneme tisknout vzkazy. Psát můžete dál, ale děti si pozdější vzkazy přečtou až doma :)
LS dne 23.08.2018 22:49:34


Den jedenáctý roku 2018
Středeční slunné dopoledne jsme strávili souboji celotáborové hry. Je to velmi těsné, ale o pár bodů vede dobro. Odpoledne hrály děti hry v oddílech a na nástupu jsme rozdali spoustu diplomů. Večerní letní kino už běží a děti po něm čeká ještě krátká noční hra. Na Rajčeti jsme založili 3. část fotogalerie :)
LS dne 22.08.2018 21:11:06


Den desátý roku 2018
Včera v noci jsme měli stezku se velkými dětmi. Dopoledne jsme s dětmi hráli hry v oddílech a po obědě jsme měli kouzelnickou návštěvu. Předvedl nám spoustu triků a děti se moc bavily. Jelikož se nám kouzlení protáhlo, po večeři a pozdním nástupu jsme děti poslali do postýlek. Zítra pokračujeme s celotáborovkou :)
LS dne 21.08.2018 21:56:42


Den devátý roku 2018
Dopoledne jsme v pondělí hráli s dětmi celotáborovou hru. Poprvé se dostala strana zla do vedení, ale jen o malý kousek a dobro snad v další etapě zabere. Odpoledne bylo krásně, tak jsme byli na koupališti a jezdili jsme na plachtě. Po večeři máme diskotéku :)
LS dne 20.08.2018 21:54:17


Den osmý roku 2018
Neděli jsme pojali jako odpočinkový den, děti hrály hry, starší kluci softbal a odpoledne jsme malé děti vzali do bazénu a větší jezdily na plachtě. Večer jsme měli úplně odpočinkový, děti měly osobní volno, některé si hrály v táboře, jiné odpočívaly v chatkách. Zítra pokračujeme v celotáborové hře.
LS dne 19.08.2018 21:18:56


Den sedmý roku 2018
Sobota nás přivítala zamračenou oblohou a pak nám pěkně zapršelo, vlastně pršelo celé dopoledne. Po obědě a poledním klídku jsme fotili tábor a pak jsme odehráli další souboje v rámci celotáborové hry. K večeři jsme si dali bramborovou polévku a pak jsme šli opékat párky. Malé děti pak měli stezku odvahy.
LS dne 18.08.2018 23:47:05


Den šestý roku 2018
Páteční, velmi slunný den, jsme strávili ve společnosti návštěvy ze společnosti IGRA Model. Ti přivezli dětem spoustu úkolů, zábavy a dárečků. Celý den jsme stavěli dioráma, základny dobra a zla a plnili jsme další úkoly. Děti dlabaly melouny, hrály AZ kvíz, skládaly verše na téma tábora a mnoho dalšího. Moc děkujeme Igráčkům za jejich návštěvu a za všechno, co pro nás dělají. Pokud byste se chtěli mrknout na jejich činnost, koukněte na jejich web :) KLIKNUTÍM ZDE: IGRA MODEL
A po večeři odpočinek u kina :)

Vytvořili jsme druhou galerii na Rajčeti pro rychlejší načítání, Janovičky 2018 - 2. část.
LS dne 17.08.2018 21:20:45


Den pátý roku 2018
Čtvrteční ráno bylo ideální pro naplánování celodenního výletu. Tak jsme po dřívějším obědě vyrazili. Před tím jsme hráli hry v oddílech, ale po cestovním guláši jsme vyrazili. Tam jsme ušli 9 km a zpátky jsme našli skvělou zkratku a zkrátili jsme cestu pod 8 km. Dětem velký dík a klobouk dolů, jak pěkně šlapaly. Za odměnu oblíbená diskotéka po výborné večeři :)
LS dne 16.08.2018 23:29:52