Za necelé tři týdny odjíždíme
Všem jsme poslali informaci do mailu, za tři týdny již odjížídíme, nicméně ještě zveřejňujeme informaci i zde :)

Pro letošní tábor bychom chtěli požádat všechny rodiče, ať s sebou dají dítěti na tábor spacák. Vloni byla při letních kinech docela zima a malé děti z budovy jsme balili do dek a několika vrstev oblečení. Letos bychom je v případě chladného večerního počasí na promítání pohádek zabalili do spacáku, bude to pro ně komfortnější a rozhodně jim nebude zima. Spacáky ale podepište, ať si každé dítě doveze zpět domů ten svůj.

A každoroční prosba, pokud byste měli možnost věnovat táboru jakékoliv věci, reklamní předměty, psací potřeby, vlastně cokoliv, co bychom mohli na táboře s dětmi využít nebo jim to dávat jako odměny za hry, budeme velmi rádi. Předem děkujeme J

A zde předběžné informace k táboru:

Organizace tábora a CTH:

V oddílech soutěží každé dítě samo za sebe, ale v průběhu tábora děti přeskupujeme do týmů. Děti budou sbírat body v týmech a to jak pro svůj tým, tak pro svou stranu dobra nebo zla.

Jak je uvedeno v názvu letošní celotáborové hry, budeme letos v duchu komiksových postav bojovat v 10 skupinách rozděleni do dvou kategorií, dobra a zla. Nebojte se, všechno určitě dobře dopadne J

Dětem na tábor přibalte jakýkoliv kostým komiksové postavy, ať už smyšlené, existující, jakékoliv pohádkové, prostě postavy, která je Vašemu dítěti nejbližší a klidně připravte pohádkovou postavu, kterou do komiksové povýšíte drobnou úpravou a přejmenováním.

Několik dalších informací k průběhu tábora:

Na našich stránkách www.tabor-detem.cz bude v průběhu tábora, jako každý rok, otevřen "Vzkazník rodičů dětem", prostřednictvím kterého budete moci dětem nechávat vzkazy, které každý den tiskneme a předáváme do táborové pošty. Samozřejmě jim nadále posílejte dopisy, pohledy, balíčky. Ty rozdáváme na nástupech a nikdy jich není dost :-).

Pro připomenutí uvádíme adresu tábora:

Tábor dětem z.s.
Jméno a příjmení dítěte
Tábor Janovičky
Janovičky 306
550 01 Broumov

Informace k nástupu na tábor:

- nezapomeňte k originálu přihlášky, pokud jste ho již neodevzdali či neposlali poštou, přidat všechna potvrzení, souhlasy a kopie nebo originály kartiček pojišťovny a odevzdat je při odjezdu autobusu (nebo při příjezdu s dětmi na tábor),

- cesta na tábor je dlouhá, proto dejte dětem, kterým jízda v autobuse nesvědčí, např. Kinedryl,

Odjezd: 12. 8. 2018 neděle
v 9:00 hod z Turnova
v 9:30 hod z Jičína
v 9:30 hod z Chrudimi *
v 11:00 hod z Trutnova

Příjezd: 25. 8. 2018 sobota !!!
v cca 11:30 hod do Trutnova
v cca 12:30 hod do Jičína
v cca 12:45 hod do Chrudimi *
v cca 13:00 hod do Turnova

* Nástupní a výstupní místa a časy Chrudimského autobusu:

- Turnov - Grupo Antolin
- Jičín - sportovní areál
- Trutnov - autobusové nádraží
- Chrudim - autobusové nádraží (zpět cca ve 12.45), Pardubice v cca 9:50 (zpět v cca ve 12:20) - vlakové nádraží, Hradec Králové v cca 10:20 (zpět v cca ve 12:00) - autobusové nádraží, Jaroměř cca v 10:50 (zpět v cca ve 11:20) - zastávka u autobusového nádraží, Náchod cca v 11:10 (zpět v cca ve 11:00) - autobusové nádraží, časy návratu jsou orientační, buďte na zastávkách raději o chvíli dříve :)

Kdo veze své dítě na tábor osobně, přijeďte mezi 11.45 a 12.00, jen prosím nechte svá auta na parkovišti před táborem. Do tábora najedou 3 autobusy a bude tam trochu těsno. Vyzvednout si je můžete na konci tábora kolem 10. hodiny, chvíli po té budou odjíždět autobusy.
LS dne 24.07.2018 12:47:54


Několik informací :)
Na táboře se nám uvolnilo jedno místo pro kluka a jedno pro holku, pokud máte ještě někdo o tábor zájem, napište nám do konce tohoto týdne a pošlete přihlášku. Pokud se zájemce do 17.6.2018 nenajde, uzavřeme seznam a rozdělíme děti do oddílů a táborových skupin 😉

A o víkendu zároveň pošleme rodičům přihlášeným na brigádu podrobnější informace, děkujeme 👍

Zároveň si dovolujeme připomenout doplatek tábora do konce června a děkujeme.
LS dne 14.06.2018 10:34:20


Průběžné informace
Delší dobu jsme se neozvali, pracovní vytížení je velké, ale na přípravě tábora přesto intenzivně pracujeme 😀

Celotáborovka má již velmi konkrétní pravidla a tento víkend pošleme podrobnější informace. Zároveň jsme domluvili již avizované setkání na táboře spojené s brigádou na přípravu tábora na letní sezónu. Plán je takový, že bychom se sešli na táboře týden před prázdninami, v sobotu 23.6. během dopoledne, rozdělili bychom si práci, pak oběd (ten samozřejmě zajistíme). Odpoledne po poledním klidu pokračování brigády. Večeři zajistíme a večer bychom poseděli u táboráku a případně si zahrajeme nějakou tu táborovou hru :)
Po nedělní snídani (pokud bude vše hotové) bychom se rozjeli domů, snídani také zajistíme.

Informace a "přihlášku" pošleme společně s informacemi k táboru. 😉😉 Vše zveřejňujeme na našem Facebooku.
LS dne 09.05.2018 21:31:30


Úhrada zálohy
Vážení rodiče, blíží se konec března, a proto prosíme o úhradu zálohy příspěvku na tábor dle instrukcí v přihlášce. Pokud hradíte příspěvky přes benefity od zaměstnavatele nebo jsme se domluvili individuálně, zálohu nehraďte. Když by bylo potřeba cokoliv doplnit či vysvětlit napište nám na náš email. Děkujeme
LS dne 25.03.2018 21:04:16


Kapacita tábora 2018
Kapacita je téměř vyčerpaná.

Místa pro kluky jsou již zcela zaplněna, dnes došlé přihlášky pro kluky bereme pouze jako náhradníky. Pro děvčata zbývá pár míst. O kapacitě budeme informovat, ale od této chvíle všechny přijaté přihlášky potvrdíme nebo se domluvíme na zařazení mezi náhradníky. Díky 😉

Volná místa pro kluky: 0 !!!
Volná místa pro holky: 0 !!! 22.2.2018 - 16:59


Postupně aktualizujeme.
LS dne 15.02.2018 17:10:17


Přihlášky 2018 - aktualizace
Přihlášku jsme již rozeslali rodičům dětí z loňského tábora. Přihlášku si můžete volně stáhnout v sekci Ke stažení a vyplněnou zaslat mailem.

Malý vzkazník jsme zase na chvíli vypnuli, musíme implementovat jinou formu ochrany, spam nám tam stále skáče :( Kdyby cokoliv, pište na mail nebo na facebook.
LS dne 28.01.2018 12:29:41


Přihlášky 2018
Opět tu máme čas pro přihlášku na letošní rok :) O víkendu přihlášku doděláme a pošleme ji rodičům dětí, které se zúčastnily loňského tábora a následně ji "vypustíme" do světa. S příhlášením příliš neváhejte, kapacita tábora je omezená :-) O pořadí rozhoduje přijetí přihlášky a primárně je prosím zasílejte emailem!

Zkusili jsme opět povolit krátké vzkazy, pokud je nebude žádný robot spamovat, necháme je otevřené, jinak je opět deaktivujeme. Sledujte také náš facebook, proklik je vlevo :)
LS dne 16.01.2018 15:12:33


Vypnutí vzkazníku
Dnes jsme opět na necelý rok deaktivovali vzkazník, zapneme ho před příštím táborem. Do galerie fotek na našich stránkách a na Rajče jsme přidali fotky, které děti dostaly na památku. Pokud byste nás chtěli kontaktovat, napište nám na naše emaily.
LS dne 31.08.2017 10:35:20


Ztráty a nálezy a další info
Na táboře nám zůstalo pár věcí a něco i v autobusech. Pokud něco poznáte a budete to chtít poslat, napište nám na mail. Vyfocené věci najdete na této adrese https://goo.gl/photos/sAoJsfrfcjBGRBek6. Ještě chvíli necháme puštěný vzkazník, příští týden ho zase na rok deaktivujeme. Pokud byste měli jakékoliv dotazy, napište nám.
LS dne 27.08.2017 20:05:11


Den třináctý 2017 (den před odjezdem)
A je to tu, dnes jsme sbalili tábor a chystáme se na zítřejší odjezd. Dopoledne děti balily kufry, uklízely. Ovšem po obědě přijela speciální odměna, kterou najdete večer ve fotkách. Za chvíli nás čeká poslední večerní nástup a hned po té poslední diskotéka. JIŽ NYNÍ BALÍME KANCELÁŘ, PRÁVĚ TISKNEME POSLEDNÍ VZKAZY !!! PSÁT MŮŽETE DÁL, ALE DĚTI SI JE MUSÍ PŘEČÍST UŽ DOMA. Děkujeme všem za skvělý tábor, který se snad zase povedl. Zase v lednu, pokud se nic nezmění, zveřejníme přihlášku.
LS dne 25.08.2017 19:54:45


Den dvanáctý roku 2017
Tak už jsme opravdu pomalu u konce, děti právě sedí u letního kina a odpočívají u pohádky. Dopoledne jsme měli klání mezi vedoucími a dětmi z oddílů ve fotbale a softballe. Fotbal jsme sice vyhráli, ale softball vyhrály děti ! :))) Odpoledne jsme měli závěrečnou etapu celotáborové hry a máme vítězné čety, které si zítra užijí speciální odměnu. Začínáme pomalinku balit, táborové zásoby jsou v krabicích, zítra budeme uklízet tábor, odvezeme část zásob a už budeme vyhlížet autobusy :(
LS dne 24.08.2017 21:32:36